У Дійовці забудовник хоче вирубити дерева
У Дійовці забудовник хоче знищити зону для відпочинку. Дерева вирубити, а на їхньому місці встановити нові будинки. Мешканці району висловлюють невдоволення. Люди кажуть, що після цього відпочивати та гуляти із дітьми у Дійовці просто ніде.
