Програми

Програма «Актуальне інтерв’ю»

Вам є, що розповісти, у нас є, що спитати.

Якщо актуально – зробимо це в программі «Актуальне интерв’ю».

Програма «Васильївский острів»

«ВАСИЛЬЇВСКИЙ ОСТРІВ» — авторська программа головного редактора інформаційного мовлення 11 каналу Бориса Васильєва.

Програма «Вечірня розмова» Дізнатися найцікавіше з біографії наших сучасників, які перебувають на піку популярності, можна з програми «Вечірня розмова». Головна ідея програми – показати чиновників, вчених, політиків і громадських діячів в невимушеній неофіційній обстановці.

Програма «Доживемо до понеділка»

Щотижнева інформаційно-іронічна програма.

Програма «Як кажуть …»

Що думають мешканці Дніпропетровська та області про події в політичному, економічному, культурному та правовій сферах життя суспільства? Опитування на найгарячіші теми.

Програма «Новини 11 каналу» Новини 11 каналу – щоденна інформаційна програма про життя Дніпропетровська, регіону, України та світу. Оперативно, лаконічно, об’єктивно. Хроніка подій в Дніпропетровську, в регіоні та в Україні. Теми сюжетів – політика і влада, економіка і наука, суспільство і культура.

Програма «Новини тижня»

Огляд важливих подій тижня. Чим жив Дніпропетровський регіон? Що хвилювало жителів області? Резонансні події в політиці, економіці та суспільному житті.

Програма «Новини сьогодні»

Коротко про події дня.

Програма «О РИБОЛОВЛІ СЕРЙОЗНО»

Науково-популярна і пізнавальна програма для шанувальників рибної ловлі. Програма адресована рибалкам від 6 до 90 років, виходить на 11 телеканалі (м.Дніпропетровськ) з 2004 року.

Програма «Проспект»

Програма «Рекламний проспект» – це оперативне та ефективне розміщення Ваших рекламних оголошень на максимально вигідних умовах.

Програма «Сектор V.I.P.»

Все, що відбувається з вами і навколо вас, вписано в чиїсь схеми. Хтось склав для вас розклад і визначив напрямки. Цей хтось теж пасажир, але ви не зустрінете його в залі очікування. Він завжди – в секторі V.I.P.

Dnipro Half Marathon 2019

26-го травня тисячі спортсменів вийдуть на бігові дистанції. Дніпро вчетверте приймає INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON. На підготовку – менше двох місяців. Десятки корпоративних команд вже почали тренування. Як саме? Розкажемо в Corporate Runners!