Для півтори тисячі іноземних студентів Дніпропетровської медичної академії провели традиційний вечір “Студентська осінь”

Для півтори тисячі іноземних студентів Дніпропетровської медичної академії провели традиційний вечір  “Студентська осінь”

Найбільш інтернаціональний виш міста — Дніпропетровська медична академія — провів традиційний вечір зустрічі студентів-іноземців. Щороку у рамках заходу “Студентська осінь” керівництво академії влаштовує для своїх студентів, які приїхали з-за кордону, невелику концертну програму. Організатори називавють це так званою передачею естафети від старших товаришів тим, хто тільки-но потрапив до рядів студентів-медиків. Через декілька років всі вони стануть представниками однієї з найповажніших професій. А зараз у стінах медакадемії хлопці та дівчата з понад сорока країн світу просто розважаються та отримують задоволення від студентського життя, яке проходить саме в Україні. Сьогодні у Дніпропетровській медичній академії навчається близько півтори тисячі іноземців. Сабіна приїхала до України з Узбекистану. Каже: більш за все їй подобається вчитись. На запитання – чи володіє вона українською – дівчина відповідає з гумором. Концерти, які традиційно щороку восени та навесні проводять для інозмемних студентів, дають їм змогу продемонструвати власні обдарування. Гумор, посмішки та бурні оплески глядачів – всього цього у залі Будинку вчених було вдосталь. Іноземні студенти своїми оригінальними концертними номерами довели, що можуть не лише старанно вивчати медичну науку, але й розважатись від душі. У навчальному закладі такі зустрічі вважають не просто концертами, а й одним з етапів виховання молодого спеціаліста.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com