У водоймах Дніпропетровщини зросла кількість видів фауни
Іхтіологи кажуть, з одного боку, це начебто й непогано, бо з’являється розмаїття. Але більшість нових риб – акваріумні. І це може негативно вплинути на природне середовище. Що водиться у водоймах області і як це вплине на фауну – про це далі.
