В області зареєстровано +220 нових випадків коронавірусу

Кількість інфікованих коронавірусом людей у світі перевищила 95 мільйонів. Два мільйони побороти недугу не змогли.В країнах Європи подовжують карантинні обмеження. В Україні також триває локдаун. За минулу добу зафіксовано понад три тисячі нових випадків COVID-19. В лідерах Миколаївська, Запорізька і Дніпропетровська області. Більш детально про ситуацію — дивіться далі.

За весь час пандемії на Дніпропетровщині коронавірусом перехворіли вже понад 30,5 тисяч мешканців. З них 220 додались минулої доби. Більшість нових випадків зареєстровано в Дніпрі. В обласному центрі на сьогодні в стаціонарах перебувають майже 450 пацієнтів

“У 21-й лікарні – 114 пацієнтів, у 16-й лікарні – 60, у 4-й лікарні – 57 пацієнтів, у 6-й лікарні – 83, у 9-й лікарні – 57 хворих, в 11-й лікарні – 54 та у 6-й дитячій – 12 пацієнтів з COVID-19.”

Під час локдауну, що розпочався 8 січня, Держпродспоживслужбою в області було проведено понад вісім сотень перевірок. Найчастіше фіксували відсутність масок, антисептиків на вході та недотримання працівниками правил санітарної безпеки.

В цілому люди стали менше звертатись на ПЛР тестування. Хоча в Міністерстві охорони здоров’я хваляться, що наростили потужність лабораторних досліджень. На сьогодні в країні діють дві тисячі 373 пункти. Інформацію можна знайти на сайті міністерства в розділі COVID-19.

Лідером за кількістю захворілих у світі залишаються США. Далі йде Індія, третьою у списку є Бразилія. Понад 38 мільйонів людей на планеті вже вакцинувались. Найбільше — в Ізраїлі. Препарат Pfizer/BioNTech тут ввели вже понад чверті населення. А до кінця березня планують щепити від коронавірусу усіх громадян Ізраїлю, яким більш як 16 років. В Україні ж заходи з вакцинації лише у розробці.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com