Таксистам-нелегалам оголошено війну?

У нелегальних таксистів невдовзі зможуть конфісковувати машини. Новий закон, що регулює діяльність служб таксі, вже знаходиться на розгляді у Верховній Раді. Він передбачає суворі способи боротьби із нелегалами. Адже зараз, за словами представників профспілок, близько вісімдесяти відсотків таксистів працює незаконно. А значить ніхто не контролює технійчний стан авто та тим більше – не оформлює страховку.

На старезних машинах, із ліхтарями, замотаними скотчем, без таксометрів та документів. Це працюють «бомбили» – так у народі називають нелегальних таксистів. Їх повно у центрі міста, біля вокзалів та торговельних центрів.

За декілька годин роботи, не сплачуючи жодних податків та без жодної відповідальності, нелегал заробляє декілька сотень гривень

Андрій працює у легальній службі таксі. Його зміна триває 8 годин без простоїв. А в салоні все має відповідати вимогам інспекторів.

У легальних службах таксі, каже керівник однієї з них, кожен водій оформлений офіційно, Щодня перед виїздом здатність кермувати перевіряють у медпункті, а технічний стан авто контролює механік. На додачу й таксиста, і його пасажирів — страхують. Нелегали обходяться без всього цього.

Навіть якщо “бомбилу” зупинить патруль ДАІ або транспортна інспекція, максимум, що йому загрожує, — протокол та незначний штраф. Це нікого не лякає. Саме тому у профспілці таксистів ініціювали створення нового законопроекту. Він церемоній із нелегалами не передбачає.

Окрім цього заходу, у законопроекті прописане створення дозвільних карток для таксистів . А ще – суворі вимоги до стану автомобіля та зовнішньго вигляду самого водія.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com