На протипожежні системи в школах та садочка планують витратити 150 мільйонів

Пожежна безпека у навчальних закладах є питанням номер один. У такому сенсі сьогодні висловився заступник міського голови Дніпра. У планах міськради – модернізація протипожежних систем у всіх школах та дитячих садочках.

Перевіряти системи пожежної безпеки у навчальних закладах, за словами заступника міського голови, почали ще минулого року. І результати рейдів виявилися невтішними: зі ста п’ятдесяти шкіл системи частково або повністю не функціонують у ста сорока.

Нині всі системи пожежної безпеки у школах та садочках – локальні. Тобто реагувати на сигнал тривоги повинен сам персонал. Влада ж хоче приєднати їх усіх до єдиного диспетчерського пункту пожежної служби.

Посадовці кажуть: аби повністю привести пожежні системи у навчальних закладах до ладу, потрібно близько 150 мільйонів з бюджету. У цю суму, яку планують витратити протягом 2 років, увійде і оброблення елементів будівель протипожежним покриттям, і оснащення закладів вогнегасниками та гідрантами, і ще багато чого. Нині ж міськрада уклала угоду з київською компанією, яка має розробити проекти пожежної безпеки. За ними й будуть проводити переоснащення.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com