Друга смерть пацієнта з коронавірусом у Дніпрі 

epa08341321 Health personnel from the House Laboratory carry out blood tests to identify possible cases of positivity to COVID-19, in Genoa, Italy, 03 April 2020. Countries around the world are increasing their measures to stem the widespread of the SARS-CoV-2 coronavirus which causes the COVID-19 disease and boost pharmaceutical research fot a medical treatment of the lung disease. EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Та понад три сотні лабораторно підтверджених випадків інфікування в нашому регіоні. Епідемія COVID-19 набирає обертів. Лідером за кількістю хворих в області, як і раніше, залишається місто Дніпро. В цілому ж по Україні — більш як дев’ять тисяч інфікованих. Лише за вихідні зареєстрована майже тисяча нових випадків. Усі подробиці — далі у сюжеті

Зранку двадцять сьомого квітня медики констатували другу смерть пацієнта з коронавірусом у Дніпрі. У п’ятдесяти семирічного чоловіка, який перебував інфекційній лікарні, виникло ускладнення — тромбоз нижньої кінцівки.

Наразі, саме Дніпро лідирує в області за кількістю хворих на коронавірус. В місті нині понад вісімдесят лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одинадцять людей вже одужали.

“Дев’ятеро людей очікують на результати свого обстеження у 21 лікарні. Також по 21 лікарні ми маємо 128 негативних відповідей за системами ПЛР-тестування.”

Для оперативного обстеження мешканців Дніпра з підозрою на коронавірус, у місті працюють мобільні бригади. Вони виїжджають додому, оглядають людей та беруть в них зразки для досліджень.

“3 квітня ці бригади здійснили 324 виїзди, було обстежено 836 людей ними й отримані 57 позитивних відповідей.”

Загалом на Дніпропетровщині коронавірус лабораторно підтверджений у більш як трьох сотень людей, майже дев’яносто перебувають в опорних медзакладах регіону. Всі інші лікуються вдома. Географія розповсюдження COVID-19 продовжує розширюватися.

“Дві нових території:  П’ятихатський район – 2 захворілих, у Тернівці – 1 захворілий. Ми бачимо зростає захворюваність як загалом, так і по територіях.”

В Україні ж кількість випадків COVID-19 перейшла межу у дев’ять тисяч. Протягом останньої доби — майже чотири сотні нових інфікованих. Одинадцять летальних випадків, одужали двадцять чотири людини. Антирейтинг наразі очолює Чернівецька область — тисяча триста сімдесят п’ять випадків захворювання, другим йде місто Київ — тисяча двісті двадцять.

Двадцять восьмого квітня, зі Сполучених Штатів  країни з найбільшим показником захворюваності на коронавірус у світі  на батьківщину мають повернутися 180 українців. У Мінохорони здоров’я запевняють: всі без виключення одразу відправляться на обов’язкову двотижневу самоізоляцію. МОЗ контролюватиме цих громадян через додаток “Дій вдома”. Людей, що не мають можливості ізолюватися, помістять до обсерваційних центрів.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com