Поранено чоловіка, пошкоджені будинки та інфраструктура: терор Нікопольщини продовжується
Чергова важка ніч для Нікопольщини. Окупанти знову обстріляли мирні міста та села району. Випустили понад 20 снарядів з важкої артилерії. Людей не зачепило, але інфраструктура зазнала чималих пошкоджень. Більш детально про ситуацію в області – далі.
