СБУ провела обшук в банку “Ринкові технології”

Служба безпеки України у взаємодії з ГУ МВС України провела обшук у банківській установі, яка брала участь у злочинних оборудках з відмивання державних коштів та пов’язана з особою колишнього міністра внутрішніх справ В.Захарченка.

Внаслідок вказаної протиправної діяльності правопорушниками привласнено понад 17 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Так, посадові особи цього комунального підприємства в період 2012-2014 р.р. спільно із керівниками підрядних структур вносили до фінансово-господарської документації неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, отриманих послуг та поставлених товарів, а також їх вартості. Неправомірно одержані підрядниками бюджетні кошти незаконно обготівковувались шляхом проведення безтоварних операцій з фіктивними комерційними підприємствами, рахунки яких відкриті в ПАТ «Банк «Ринкові технології», та передавались службовим особам комунального підприємства і пов’язаним з ними особам.

З метою отримання додаткових документальних даних, які підтверджують вищевказану протиправну діяльність, виявлення інших епізодів злочинної діяльності та недопущення її проведення у майбутньому в ПАТ «Банк «Ринкові технології» у відповідності до ухвали слідчого судді 25.03.2014 здійснено обшук. Вказаний банк є так званою «сертифікованою площадкою» і напряму пов’язаний з колишнім міністром внутрішніх справ. Ведеться розслідування.

http://www.sbu.gov.ua/

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com