Порошенко вніс до Ради законопроект про амністію

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради України законопроект “Про недопущення переслідування і покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей”. Відповідний законопроект № 5082 Порошенко зареєстрував сьогодні у парламенті.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що під амністію не підпадають злочинці, які скоїли злочин за статтями Кримінального кодексу щодо умисного вбивства, тероризм, замахи на життя державного діяча, співробітника правоохоронних органів, судді, згвалтування, мародерства, знущання над загиблими, знущання над пам’ятниками, і цілий ряд інших статей, які повинні забезпечити цілісність нашої держави.

“Решта статис- це абсолютно нормальна світова практика – є інструментом, який дозволяє почати політичну реалізацію програми по впровадженню світу. Немає зараз більш важливого завдання для нас, ніж світ. І це ключові позиції, які його забезпечать. Звертаю вашу увагу, що зрив цього процесу тягне за собою непередбачені наслідки, і кожен з вас може зрозуміти, які “, – підкреслив Порошенко.

http://www.rbc.ua

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com