Понiвеченi будинки та споруди: під вогонь потрапила Марганецька громада
Знову під вогнем російських терористів Нікопольщина. Вночі окупанти обстріляли Марганецьку громаду. Випустили з десяток снарядів. Побиті будинки місцевих. Докладніше про масштаби руйнувань – дивіться в нашому сюжеті
