Члени Асоціації міст та представники міністерств обговорили питання соціального захисту

Члени Асоціації міст та представники міністерств обговорили питання соціального захисту

Виплата житлових субсидій, підтримка учасників бойових дій та допомога постраждалим від домашнього насильства. Задля обговорення цих соціально важливих питань у Дніпрі зібралися члени Асоціації міст та профільних міністерств України. Яких змін у сфері соцзахисту потребують українці – слухали наші кореспонденти.

Захід зібрав профільних фахівців з усієї України – від Одеси до Луцька. А також представників відповідних міністерств. Мета – обговорення проблем соціального захисту громадян. А їх чимало.

Виплати до 5 травня – одне з ключових питань зустрічі. Це допомога, яку щороку виплачують ветеранам війни. Вони ж подають в суд на органи місцевого самоврядування щодо перерахунку грошей. Це не зовсім за адресою, бо кошти розподіляють Мінсоцполітики та облдержадміністрації. У результаті – великі проблеми на місцях.

На зустріч запросили й представників громадськості. Зокрема – дніпровської організації “Пані патронеса”, що підтримує жінок і дітей, постраждалих від домашнього насильства. Це приклад вдалої співпраці громадських ініціатив та місцевої влади. Жертви агресорів, які звертаються в організацію, можуть перебувати в комунальному прихистку “Мамине щастя”. Також планують створити ще один спільний проєкт – кризову кімнату.

До речі, саме тому діалоговий захід і проходить у Дніпрі. Наше місто – один з лідерів за кількістю успішно реалізованих проєктів у сфері соціального захисту. Після обговорень  гостей заходу познайомлять із соціальної інфраструктурою Дніпра, у першу чергу – Центром для дітей та сімей “Мамине щастя” і відділенням для бездомних людей на вулиці Лоцманській.

Учасники сподіваються, що зустріч буде результативною і разом їм вдасться впливати на процеси у сфері соцзахисту. Свої пропозиції та побажання передадуть органам центральної влади.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com