Мешканці будинку на вулиці Чернишевського тиждень живуть без води

Мешканці будинку на вулиці Чернишевського тиждень живуть без води

Тиждень без води! Мешканці будинку по вулиці Чернишевського скаржаться на бездіяльність комунальників та керуючої компанії. Минулої п’ятниці у них прорвало каналізацію й затопило підвал. Служби перекрили воду, втім ремонтувати трубу не поспішають.

Води на Чернишевського 11-А немає майже тиждень. Мати двох дітей Яна показує наслідки – гори брудної білизни та речей. За день на приготування їжі та хатні потреби родина витрачає мінімум 40 літрів покупної води. Жінка жаліється: ані прийняти душ, ані прибрати квартиру не може. Запаси береже для малечі.

Воду перекрили через порив під фундаментом будинку. Через аварію нечистотами затопило підвал. Підприємці, що орендують там приміщення, в розпачі. У приміщенні потріскалися стіни, повідпадала штукатурка.

Будівля й раніше просідала, твердять місцеві, а після останнього потопу вкрилася новими тріщинами, у квартирах перестали зачинятися двері.

Всьому виною, впевнені жителі – гнила система каналізації. Її не замінювали, відколи побудували будинок. А це – часи другої світової. Взимку на замовлення мешканців труби обстежили фахівці приватної фірми за допомогою зонду. Й винесли вердикт.

Втім, в приватній керуючій компанії тоді відхрестилися від проблем.

Не реагують на проблему і зараз.

Не поспішають допомагати й комунальники.

Після звернення до пресслужби міськради, на контакт вийшов головний інженер керуючої компанії. Чоловік божиться: про проблему дізналися тільки в понеділок. Строки робіт відклалися через дощі та тривалу процедуру узгодження.

І от, у день виходу сюжету в ефір, роботи нарешті розпочалися.

Дати людям воду обіцяють вже сьогодні.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com