Традиційна “чорна п’ятниця” цьогоріч розтягнулася на тиждень

Традиційна "чорна п'ятниця" цьогоріч розтягнулася на тиждень

Усе через карантинні обмеження. Аби покупці гуртом не штурмували крамниці. Продавці протягом семи днів пропонували придбати товари зі знижкою як в онлайні, так і в умовах звичного шопінгу. Чи дійсно вигідно відправлятись на закупи в чорні дні? Катерина Смесова перевірила, як пройшла ця славнозвісна п’ятниця у Дніпрі.

Перша година дня. Відвідувачів у одному з найкрупніших торгових центрів не більше, як зазвичай. Втім значна частина з них вже з покупками у руках. Серед них Дар’я та Вікторія. Дівчата сьогодні штурмують магазини одягу.

Інші покупці також хизуються обновками. Сьогодні купили бажане на чверть дешевше. Продавці очікують на вечірній ажіотаж. Кажуть, час-пік традиційно після обіду.

Цьогоріч “чорна п’ятниця” проходить в карантинних умовах. Вхід у магазини лише за наявності повної вакцинації, негативного ПЦР чи експрес тесту. До того ж ходити торговельним центром можна лише у масках. Втім у карантинних обмежень є й приємна сторона. Цьогоріч магазини надають знижки не лише в традиційну п’ятницю.

А от за словами економічного експерта, українським покупцям справжня “чорна п’ятниця” не світить. Пан Володимир впевнений, гарні знижки роблять здебільшого на західному ринку.

Однак, золоте правило будь-якого шопінгу – планування. Аби втриматися від імпульсивних покупок, стилісти радять запастися аркушем та ручкою. І скласти список бажаного перед візитом у магазин.

Отож “чорна п’ятниця” з року в рік – це стимул придбати омріяний товар. Та не завжди варто вірити у чесність божевільних знижок та спустошувати полиці усіх магазинів.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com