Небувалий футбольний матч

У Дніпропетровську засуджені за нетяжкі злочини грали у футбол з професійними спортсменами. Незвичний матч організували керівники слідчого ізолятора та очільники спорткомітету міста. Гра пройшла за всіма правилами міні-футболу і зі справжнім суддею.

На Грунтовому майданчику за великими парканами і сіткою – восьмеро гравців. Четверо з них – засуджені за нетяжкі злочини. Господарям поля забезпечили активну підтримку.

У команді засуджених 12 гравців, вони змінювали один одного протягом всього матчу. Зізнаються: зустрічі з професіональними спортсменами – дуже раді. Дмитро Кистимов, який пробуде за гратами ще півтора року, зізнається – готувався до матчу вечорами.

Матч відбувся за сприяння керівництва СІЗО і спорткомітету мерії. Організатори повідомляють, що спортсмени погодились одразу.

У дніпропетровському СІЗО відбувають покарання понад двісті чоловіків. Керівництво слідчого ізолятора переконане: футбольний матч – це ще один крок до виправлення.

Футбольний матч, подібних якому в Україні раніше не проводили, закінчився перемогою гостЕй 7-9. Господарі пообіцяли відігратись, оскільки керівництво СІЗО планує проводити подібні заходи щомісяця.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com