У Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з тхеквондо

У Дніпропетровську пройшов Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів. Це традиційний, вже 16-й за рахунком, турнір. Він був присвячений пам’яті Ігора Петренка – засновника і першого президента Федерації цього виду спорту на Дніпропетровщи.У дніпропетровському культурно-спортивному комплексі «Шинник» яблуку ніде було впасти. В залі панувала атмосфера і дух справжньої спортивної боротьби. На татамі змагалися сотні юних бійців. Саме так вже 16 років поспіль вшановують пам’ять родоначальника цього виду єдиноборств у Дніпропетровській області Ігоря Петренка. За свою тренерську кар’єру він виховав цілу плеяду відомих спортсменів. У Чемпіонаті України серед юніорів взЯли участь юнаки і дівчата від 15-ти до 17-ти років. Загалом – близько 200 спортсменів з різних куточків України. Вони змагалися в десяти чоловічих і десяти жіночих вагових категоріях. У загальнокомандному заліку перемогу святкувала збірна Харківської області. Вона здобула 5 золотих, 2 срібні і 16 бронзових нагород. Другими стали запоріжці, а на тертьому місці – кияни. Збірна Дніпропетровщини посіла четверте місце в загальному заліку. На рахунку нашої команди одне золото, яке завоювала Дар’я Шаніна. Крім того, два срібла, що здобули Євген Сухоруков та Марина Маслова, і три бронзи – вони на рахунку Костянтина Гужави, Германа Цепелєва та Івана Грабенка. За підсумками турніру, його переможці складуть основу української збірної, яка братиме участь в Чемпіонаті Світу серед юніорів та кваліфікаційному турнірі до Юнацьких Олімпійських ігор. Вони відбудуться в Тайвані у березні цього року.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com