У Дніпрі вибухнув балон із газом

Поранено трьох вогнеборців ДСНС, які проводили гасіння пожежі, що виникла на промзоні по вулиці Хмельницького. На майданчику з металоконструкціями, власника якого зараз встановлюють, загорілись автопокришки та сміття. Про те, що там є газові балони, рятувальники навіть не знали. Троє бійців пожежно-рятувальної частини №19 – з різними пораненнями в лікарні. Повністю із займанням впорались вогнеборці вже іншого караулу. Ба більше, з полум’я винесли ще три балони із газом, які могли вибухнути будь-якої миті. Причину загоряння встановлюють слідчі.

Одну пожежу загасили, так спалахнула нова! У Гвардійському на третій день таки загасили займання на військовому полігоні. Загальна площа, охоплена вогнем – сягала 30 гектарів. Як відомо, на полігоні військові проводили бойові стрільби з використанням реактивної артилерії і армійської авіації, внаслідок чого зайнялася суха трава. Збитки уточнюють.

Водночас сьогодні вранці у Гвардійському з’явився ще один осередок вогню – у восьми кілометрах від полігону. Надвечір пожежу локалізували.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com