У ТРЦ Караван готувалися до перевірки на безпеку, але не пройшли її

Перевірки продовжуються. Після трагедії у Кемерово по всій Україні почалися масові ревізії пожежної безпеки у торговельних центрах. І ось черга дійшла до Каравану – одного з найбільших закладів у Дніпрі. Хоча керівництву центру було й відомо про візит рятувальників – наші кореспонденти разом з інспектором виявили серйозні порушення .

Нащастя це кадри тренувальної пожежі. Саме так рятувальники почали ревізію у торговельно- розважальному центрі “Караван”. Перш за все – щоб перевірити аварійні виходи та сходи – вони повинні бути вільними та незахаращенні.

Та що як шлях до сходів заблокує полум’я? На цей випадок рятувальники підігнали спеціальний кран. Першими з балкону знімають найменших . На такій висоті маленький Івасик почувається впевнено. Батько хлопчика запевняє – про безпеку дитини не хвилюється – усе під контролем!

Водночас з евакуацією пожежні провели огляд кінотеатру та загасили умовне вогнище. На цьому тренуваня завершилося.

Далі на черзі – ревізія. Разом з інспектором ми перевіряємо протипожежну систему у “Каравані”. Перше порушення знайшлося у тому ж кінозалі.

Та далі на нас чекали значно серйозніші порушення. Караван поділяється на шість секторів. У разі займання кожен з них повинен бути відрізаним від інших протипожежною завісою. Але в одному з секторів такого захисту не знайшлося.

А чи знали ви, що кожен магазин у ТРЦ, який займає мінімум сто п’ятдесят квадратних метрів повинен мати два виходи – центральний та аварійний. Як виявилося – відшукати евакуаційний шлях в бутиках – ще та пригода.

Все просто: ці двері ведут прямо у … стіну! Але містика! – з іншого боку – дверей просто немає!

Й дуже росповсюджене порушення – Заблокований пожежний рукав на території магазину .

На щастя, у зоні дитячого відпочинку інспектори порушень не відшукали. Нагадаємо – пожежа у торговому центрі Кемерова почалася в подібному розважальному майданчику. Першими спалахнули батути.

Всього на території області розташовано тридцять три торговельні центри. Дванадцять з них вже пройшли перевірку та отримали зауваження, які потребують негайного вирішення.

І Караван не виняток – після ревізії рятувальників у керівництва з’явиться чимало роботи.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com