Дніпряни все частіше не випікають паски, а купують головний великодній смаколик готовим

Випікати чи купувати? Дилема з якою стикаються українці перед Пасхою, для багатьох вирішується, коли вони бачать барвисті прилавки з великодньою випічкою. Цими днями паски скуповують масово. Ціни у кожного продавця свої. Так, наприклад, можна знайти паску у двісті п’ятдесят грамів за 20 гривень, а можна таку ж – за вісімдесят. Цікаво, чому так?

Поширена думка, що випікати паску самому – вигідніше. Тож ті, кому не ліньки – готуються до відповідального дійства на кухнях. Сьогодні ще не можна, бо Страсна п’ятниця. Тож з опару ставитимуть у суботу. Якщо випікати великодній хліб у домашніх умовах потрібно присвятити цьому щонайменше п’ять годин такого цінного часу. Тож багато працюючих господинь все ж таки роблять вибір на користь ринку. Беруть одразу мало не десяток пасок різного калібру – треба ж привітати всю рідню та знайомих. Тим більш, що зовнішній вигляд та смак задовольняють навіть вибагливих клієнтів.

Ціни в магазинах та кіосках майже однакові. Паска середнього розміру буде коштувати десь 20 гривень. В елітних супермаркетах часом просять й по 300 гривень за одну таку красуню, яка нібито зроблена тільки з натуральних продуктів.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com