На Набережній Перемоги знесли черговий кіоск
Там тривалий час торгували без дозвільних документів. З початку року комунальники вже демонтували понад двісті незаконних споруд. Усіх їх звозять на спеціальні металобази. Своє майно власник може забрати, заплативши за демонтаж та зберігання ятки – понад п’ятсот гривень за квадратний метр.
