Поліція затримала крадіїв телефонів
Чоловіка та жінку відповідно 29 та 30 років затримали на проспекті Гагаріна. Їм інкримінують серію крадіжок у лікарнях. Обидвоє мешканці Києва. Курсували медзакладами Дніпра, де з кишень громадян викрадали мобільні телефони. Їх затримали правоохоронці в одному із поштових відділень.
