Діляться знаннями та проводять надскладні операції

До Дніпра завітали провідні хірурги з Ізраїлю та Білорусії. Закордонні спеціалісти діляться власним досвідом і керують хірургічними втручаннями. За три дні планують допомогти шести дітям з найважчими вродженими патологіями. Наймолодшому пацієнту чотири місяці, найстаршому  п’ятнадцять років. Для декого з них це єдиний шанс на повноцінне життя.

На операційному столі однорічний Лука. Попереду в медиків кілька годин складної роботи.

Доки в операційній працюють хірурги, в палаті на маленького Луку схвильовано чекає мати. Розповідає: до Дніпра їх доправили санавіацією. З Донецької області. Коли хлопчику раптово стало погано. Медики виявили складну вроджену патологію товстого кишківника.

Скільки триватиме операція, медики не загадують, та зазвичай це займає три-чотири години. Після  реабілітація і нормальне повноцінне життя.

Чекає операції і 15-річний Георгій. У хлопця серйозні проблеми зі здоров’ям від народження. За життя пережив з десяток хірургічних втручань. Вже втретє його оперуватиме лікар з Ізраїлю.

Доки в одній операційній втручаннями керує ізраїльський хірург, в іншій  білоруський. Спеціалізується професор Василь Аверін на урологічних проблемах. З Дніпропетровською дитячої лікарнею співпрацює кілька останніх років.

Закордонні фахівці приїхали до Дніпра на три дні. За цей час планують провести шість складних операцій. Переконані: після обміну досвідом лікарі Обласної дитячої лікарні зможуть використовувати новітні технології самостійно.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com