5 тисяч доларів за інформацію про мертві душі

Справжню монополію на покійників намагалось встановити одне з ритуальних агентств Дніпра. Аби випереджати конкурентів по похоронному бізнесу  за контакти родичів померлих готові були щедро та регулярно платити. Кому ж саме підприємлива директорка агентства принесла хабар просто під службовий кабінет і чому її хитрий план провалився? Дивіться.

На столі просто у відділенні поліції слідчі з понятими рахують зелені купюри. Сюди їх принесла ось ця жіночка у сірому пальті. Хабар у 5 тисяч доларів – лише для початку. А за умови стабільної співпраці, щедро засівати доларами обіцяла кабінет головного поліцейського Соборного району.

Інформацію про кожного нового покійника, точніше  усі контакти згорьованих родичів. Саме за це жінка і готова була платити правоохоронцю чорну зарплату. Адже виявилась директоркою одного з приватних ритуальних агентств Дніпра. Завдяки хабарям хотіла випереджати конкурентів і встановити справжню монополію на поховання. Але хитрий план провалився.

Це те саме похоронне агентство, яке й очолює підприємлива директорка. На роботі жінки немає. Чи підтримують такі зухвалі методи керівниці? Робітники говорити не хочуть.

Озвучити свою позицію не забажала ані сама винахідлива ритуальниця, ані її адвокат. Тепер за хабар поліцейському і спробу скупити “мертві душі” – директорці світить аж до 8 років тюрми.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com