Нажився на страшній трагедії

Поліція знайшла шахрая, який телефоном виманив майже 400 тисяч гривень у жінки, яка збирала гроші постраждалим від вибуху дітям. Жертва афериста  мешканка Тернопільщини. Та пошуки зловмисника привели тамтешніх правоохоронців на Дніпропетровщину. До однієї з виправних колоній. Як засуджений чоловік ухитрився провернути велику шахрайську схему  розкажуть наші кореспонденти.

Моторошна трагедія сталася на початку січня. В одному із сільських клубів на Тернопільщині вибухнув газ. Глибокі опіки отримали восьмеро дітей. Всіх госпіталізували, батьки ж попросили допомоги в небайдужих і стали збирати гроші на лікування та реабілітацію. Сума вийшла чимала. Втім, люди вмить її втратили через шахрая. Спочатку він переконав власницю картки, матір постраждалої дитини, поповнити мобільні рахунки  мовляв, повернеться вдвічі більше.

Коли жінка отямилася  з картки зняли 365 тисяч гривень! Вона одразу ж звернулася до поліції Тернопільської області. Правоохоронці відстежили дзвінки та рахунки. І це привело їх на Дніпропетровщину.

“Було проведено ряд оперативно-розшукових та слідчих заходів, в ході яких було встановлено особу 83 року народження, яка в теперішній час відбуває покарання в одній із виправних колоній.”

В колонії він перебуває з дві тисячі сімнадцятого за крадіжку. Тепер його судитимуть ще раз. За шахрайство в особливо великих розмірах загрожує до восьми років позбавлення волі.

“Детально було встановлено його місце знаходження, в теперішній час є визнавальні показання фігуранта в скоєнні даного злочину.”

Разом із цим, в колонії розпочалась службова перевірка. Адже ув’язнені можуть користуватися телефоном тільки під наглядом. Не виключено, що шахрай мав у колонії спільника.

Наразі правоохоронці роблять все можливе, аби повернути гроші на допомогу постраждалим від вибуху дітям.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com