Долетіти до Європи

І можливо навіть лоукостами із Дніпра! Не вірите? А от чиновники обіцяють, незабаром до нашого аеропорту “зайдуть” нові авіаперевізники, серед яких і бюджетні. Вже цього літа з’явиться рейс до Берліна, а згодом і в інші європейські міста.Деталі перемовин зберігають у таємниці. Всі подробиці  у наступному сюжеті.

Нові міжнародні авіалінії на летовищі Дніпра з’являться вперше за 5 років! Які саме компанії “заходять” в наш аеропорт  наразі таємниця. Це оприлюднять лише влітку. Намагаються домовитися з лоукостерами  бюджетними авіаперевізниками, яких вже дуже давно чекають мешканці Дніпропетровщини.

Вже відомо, що серед країн, в які можна буде літати з Дніпра, точно будуть Австрія, Німеччина, Польща та Туреччина.

Та один новий рейс вже з’явився  до Берліна. Літати до столиці Німеччини можна буде з червня, та попередній продаж квитків вже розпочався. Авіаперевізник – “Роза вітрів” – один з трьох, що вже давно співпрацюють з нашим летовищем. Це не бюджетний переліт, в одну сторону коштує близько ста п’ятдесяти доларів.

Це аж ніяк не завадить будівництву нового аеропорту. Навпаки! Завдяки новим авіаперевізникам, планується збільшення потоку людей, а відтак  розраховують на зацікавлення безлічі світових компаній. Адже у дві тисячі двадцять другому, коли нове летовище має запрацювати, на старті розраховують залучити не менше одинадцяти авіакомпаній! Наразі вже розпочато проєктування злітної смуги.

Тож вже цьогоріч має розпочатися будівництво нової злітної смуги та терміналу. Наше летовище стане другим за розміром та технічними можливостями після бориспільського. Наразі ж пасажиропотік в міжнародному аеропорту “Дніпропетровськ” один з найменших в країні  лише близько трьохсот тисяч людей на рік.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com