Інтерпайп ввів додаткові заходи для попередження появи коронавірусу

У зв’язку з епідемією коронавірусу у світі українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП прийняла рішення про введення додаткових заходів, спрямованих на попередження появи вірусу на підприємствах компанії.Зокрема, відключені алкотестери на прохідних, закуплені дезінфектори для рук в побутові та офісні приміщення. Компанія забезпечена безконтактними термометрами і масками на випадок спалаху вірусу.

На період епідемії ІНТЕРПАЙП зупиняє навчальні програми, культурно-масові та спортивні заходи. Компанія також обмежить відрядження співробітників за межі України. Крім того, наради та виробничі зустрічі будуть максимально переведені в оффлайн формат. Також розглядається переведення частини офісного персоналу на дистанційний формат роботи.

З 16 березня 2020 року ІНТЕРПАЙП вводить обов’язкову термометрію для водіїв сторонніх транспортних засобів. У разі виявлення підвищеної температури у водія, машина не буде допущена на територію заводу. У разі виявлення ознак захворювання медики Компанії організують доставку хворого у міські інфекційні лікарні. Попередній термометрії також підлягають представники іноземних підрядників, аудиторів.

Фаді Храйбе, Генеральний директор компанії ІНТЕРПАЙП:
– Ми не повинні чекати появи випадків захворювання в Компанії або в містах нашої присутності. Сьогодні ми повинні працювати на випередження і забезпечити запобіжні заходи. В Компанії розроблено план дій на період епідемії. Ми продовжуємо працювати в штатному режимі з посиленими заходами безпеки.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com