У Дніпрі відкрили амбулаторію після капремонту

Реконструкція на майже 18 мільйонів гривень! У Дніпрі відбулось офіційне відкриття лікарні після капремонту. Мова про центр медико-санітарної допомоги №2. Він розташований на проспекті Богдана Хмельницького, 19. Реконструкція завершилася на першому поверсі амбулаторії. Подробиці дивіться у наступному матеріалі.

Після капітального ремонту на повну запрацював перший поверх поліклініки №2. Замінили тут буквально все, хіба що залишився старий каркас будівлі. У закладі вже і згадувати не хочуть про стан палат, коридорів до реконструкції. Медична сестра Наталія вперше за 30 років роботи в амбулаторії відтепер працюватиме в гідних умовах.

Відчули зміни й відвідувачі. Олег лікується в амбулаторії на регулярній основі. Твердить — зараз приходити сюди більш приємно, адже нарешті зникла похмура атмосфера.

Зміни відбулись не лише в дизайні приміщень. Оскільки у будівлі повністю замінили старе тепло та водопостачання. Демонтували дерев’яні перегородки, замінили підлогу й нарешті вона стала рівною. Реконструкції поліклініка не бачила з 1963-го року, коли її ввели в експлуатацію.

Проінспектував результат капремонту й особисто Борис Філатов. Мер заявив, що реконструкція закладу буде продовжена.

Поліклініка на проспекті Богдана Хмельницького веде прийом для понад двадцяти тисяч мешканців Дніпра. Відтепер умови їх обслуговування гідні та зручні.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com