“Люте” прилаштування котів! 

У Дніпрі кілька десятків пухнастих безхатченків шукають нові родини. Щосуботи протягом місяця охочі завести улюбленця можуть прийти на акцію та обрати собі кота. Про умови для потенційних господарів та чотирилапих, що шукають домівки  дивіться наш сюжет.

Пухнастій Фріді майже три роки. Вона дуже ласкава, товариська й не конфліктна. Кішечка чудово ладнає з іншими тваринами й дуже чекає на нову люблячу родину.

Разом із Фрідою нових господарів уже завтра шукатимуть близько двадцяти п’яти котів. Вони різного віку, від підлітків до пенсіонерів, із різним кольором шубки, характерами та потребами. Об’єднує їх одне  бажання стати членом чиєїсь родини.

Усі коти, що протягом лютого шукатимуть родини, наразі підопічні дніпровського притулку “Вірність”. Їх знаходять на вулицях чи приносять небайдужі перехожі. Деякі  жертви нещасних випадків або людської жорстокості.

Деякі коти надалі можуть потребувати лікування або особливих умов догляду. Усі нюанси обов’язково повідомляють потенційним господарям, аби ті прийняли зважене рішення.

Щоразу за місяць акції прилаштовують близько тридцяти-сорока котів. Дуже рідко когось із пухнастих повертають волонтерам. Аби уникати таких випадків, куратори спілкуються із потенційним господарем та залишають за собою право не віддавати тварину.

Всі відвідувачі, які хочуть отримати котика на акції, безкоштовно, мають пройти співбесіди з кураторами котиків. Усі умови у кожного куратора різні, тому умови можуть бути різні. Головне, якщо ви хочете взяти котика, обов’язково беріть із собою переноску.

Акція з прилаштування котів відбуватиметься щосуботи протягом лютого, на другому поверсі ТРЦ “Дафі“. З 10 ранку до третьої години дня.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com