Червоного кольору, у формі серця та зі зворушливим текстом

Саме так виглядає типовий подарунок до Дня закоханих. Традиційно вручають шоколад, квіти та листівки. Проте зараз пари, які відзначають свято Валентина, обирають більш індивідуальні сюрпризи. Наші кореспонденти поцікавились, що цьогоріч даруватимуть коханим. Усі подробиці – у нашої Марії Курач.

Валентинів день Олександр та Ганна не відзначають. Але напередодні свята закоханих Саша таки вирішив потішити дівчину й влаштував їй фотосесію-сюрприз.

Парні фотосесії популярні серед закоханих. Проте ініціаторами такого подарунку частіше виступають жінки. Фотографиня каже: для чоловіків зйомки  це зазвичай ціле випробування. Тож їм більше до вподоби дарувати своїм дамам індивідуальні сесії.

Закарбувати зображення коханої людини можна у фотокнизі чи на холсті. А щоб не помилитися у бажаннях партнера, для подарунків є універсальні сертифікати на фотосесію. Та у будь-якому випадку, зйомка із професійним фотографом влетить у копієчку.

Серця та лагідні слова сьогодні із паперових валентинок часто переносять на атмосферні предмети домашнього декору та текстилю. Такі подарунки можна зробити на замовлення, щоб додати сюрпризу індивідуальності.

Індивідуальні подарунки краще замовляти заздалегідь, каже майстриня. Коштуватимуть вони трохи дорожче від універсальних.

Та королями дня закоханих з року в рік залишаються солодощі. При чому, обійтися можна не лише банальною шоколадкою чи коробкою цукерок. Пекарні та кондитерські крамнички пропонують асортимент “валентинівських” смаколиків.

Порадувати коханих можна безе у формі серця або тематичним тортом на замовлення. Вартість такого стартує від 150 грн.

Окрім того, багато цікавих пропозицій можна знайти в інтернеті. Наприклад, замовити шоколад, на коробці якого буде ваше спільне фото. Також 14 лютого свою половинку можна запросити на концерт, виставку, поетичний вечір чи майстер-клас. Усе залежить від смаків та вподобань вашого партнера.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com