У пошуку драматургії

У цьому процесі постійно перебуває дніпровський театр “Віримо!”. Раз від разу він дивує глядача своїм баченням п’єс найрізноманітніших авторІв. Ось і зараз репертуар театру поповнився виставою “Острів Інішмаан” за твором відомого ірландського драматурга Мартіна Макдонаха. На репетиції побувала наша знімальна група.

Атмосферу ірландського острова втілили за допомогою дошок та каменів. І звичайно, музики. Оформлення, за думкою режисерки вистави, підкреслює суть п’єси. Вона також у нехитрих діалогах.

Втім прості розмови поступово стають все цікавішими. У справжній драматургії завжди можна знайти глибокий підтекст.

За хвилину до виходу на сцену актор Тимофій Тарковський перетвориться на дивну людину. Головний герой п’єси Макдонаха каліка. Твір так і називається “Каліка з острова Інішмаан”.

Усі фізичні перевтілення виконавець робить, щоб відтворити образ головного героя.

У виставі зайнято дев’ять акторів. Всі вони шукали неповторних фарб для своїх образів. Для цього деякі передивилися усі фільми Мартина Макдонаха. І, звісно, дотримувалися режисерських рішень.

Головний режисер театру Володимир Петренко йде назустріч експериментам тих, кому, як Катерині Слюсар, стає замало простору акторської роботи. І вони прагнуть режисерського досвіду. Починаючи з вибору рідкісних п’єс.

Усі скарби, знайдені у світовій драматургії, театр “Віримо!” перетворює на дивні вистави – подарунки своїм глядачам.”Острів Інішмаан” одне з таких підношень.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com