Викликати поліцію в один клік — можливо

В Україні запрацював онлайн додаток “Mypol”. Розробники обіцяють : за його допомогою процес виклику правоохоронців прискорюється в рази. Відтепер телефонувати на гарячу лінію 102 та чекати з’єднання з оператором — необов’язково. Досить лише натиснути на екран смартфону і копи мають приїхати на допомогу. Наші журналісти вирішили провести власний експеримент та перевірити, чи працює додаток у Дніпрі. Дивіться.

Додаток “Mypol”, за яким поліцію можна викликати усього в один клік на смартфоні, можна безкоштовно завантажити в плей маркеті або в єпсторі. Далі  пройти реєстрацію та вільно користуватись послугами. Його розробила приватна компанія для Міністерства внутрішніх справ України. Представляв розробку у Верховній Раді сам міністр МВС Арсен Аваков навіть .

Вікторія  адміністраторка в ресторані. Тільки-но почула про такий додаток,  відразу ж завантажила. Каже, викликати поліцію доводиться дуже часто. Не завжди є можливість зателефонувати, бо ситуації бувають екстрені.

Ще однією перевагою додатку є те, що він працює і за відсутності інтернету. Ваш виклик зарахується, але як звичайне смс повідомлення до диспетчера. Розробник проєкту додає — додаток набагато прискорює процес та робить його простішим.

Також у додатку є багато різних функцій. Одна з таких  це зворотній зв’язок з поліцією та можливість поставити оцінку роботи правоохоронців.

Ми вирішили провести власний експеримент і перевірити, чи працює додаток у Дніпрі. Натискаємо на термінову кнопку та чекаємо. Аж через 15 хвилин нам декілька разів передзвонює диспетчер, але ми слухавку не беремо навмисно. Очікуємо ще 15 хвилин. За цей час просто повз нас проїжджає дві патрульні машини, однак від копів  жодної реакції.

Чекали та не дочекалися. В правилах користування додатку написано  якщо патрульні не зможуть зв’язатися з нами, то вони все одно приїдуть на місце виклику. На жаль, за пів години до нас ніхто таки не приїхав.

Чому наш виклик фактично проігнорували? Ми намагаємось дізнатись у прес-службі. Утім, роботу додатку там чомусь коментувати відмовились. Тим часом, “Mypol” вже стрімко набуває популярності і наразі активних користувачів по Україні у застосунку вже понад сто тисяч.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com