ІНТЕРПАЙП закликає бізнес Дніпра та області об’єднати зусилля в боротьбі з коронавірусом

Сьогодні Україна і вся світова спільнота опинилися у надзвичайній ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу. Ми: держава, бізнес, громадяни, повинні зробити все можливе для стримування поширення вірусу і підготуватися до можливого загострення ситуації.У Дніпропетровській області створено Антикризовий Штаб з протидії коронавірусу під керівництвом губернатора Олександра Бондаренка. Компанія ІНТЕРПАЙП взяла на себе ініціативу щодо координації зусиль представників бізнесу і влади.
ІНТЕРПАЙП вже перерахував 2 млн доларів на закупівлю тестів. Крім цього, компанія направить 35 млн грн коштів, зекономлених внаслідок податкових канікул, введених на період з 1 березня по 30 квітня.
Але зусиль навіть такого бізнесу як ІНТЕРПАЙП недостатньо для підготовки області до епідемії. Для того, щоб оперативно реагувати на виклики, необхідно об’єднати зусилля представників бізнесу Дніпропетровської області та місцевої влади.
Штаб визначив потреби області  необхідно понад 600 млн грн на забезпечення лікарень апаратами штучної вентиляції легенів, медичним обладнанням, закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків, поліції, дезінфекційних засобів та інших необхідних матеріалів.
Ви можете надати фінансову допомогу, перерахувавши кошти на рахунок Благодійного Фонду, або повідомити про вашу можливості закупити конкретне обладнання або матеріали, надати волонтерів для розв’язання організаційних проблем. Фонд буде регулярно публікувати на сайті, у соціальних мережах і на регіональних ТБ каналах звітність, а також інформувати громадськість про компанії, які надали допомогу.
Об’єднавши зусилля бізнесу та влади, ми зможемо забезпечити безпеку і необхідне лікування нашим співробітникам, сім’ям, жителям нашої області.

Благодійний фонд
«Відродження регіону»:
АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»
МФО 305749
01033, Україна, м. Київ, вул. Жилянська, буд.32
ІПН 336686004022 св-во № 40377401
UA473057490000002600030437201

Контакти:
https://zadnipro.dp.ua/
https://www.facebook.com/za.dnipro/
zadnipro2020@gmail.com
Наталія Краснощок, +38 067 567 80 13

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com