Бізнес міста та області об’єднався заради допомоги лікарням Дніпропетровщини

Компанія Інтерпайп та Дніпропетровська облдержадміністрація закликають підприємства підтримати збір коштів, який влаштував обласний штаб з протидії коронавірусу. Чим та як можуть посприяти компанії та що збираються закуповувати першочергово — дивіться далі.

Дніпропетровська облдержадміністрація та компанія ІНТЕРПАЙП закликають підприємців допомогти Обласному штабу протидії коронавірусу. За оцінками штабу, першочергова потреба лікарень регіону складає 280 мільйонів гривень. Ці гроші спрямовують на необхідне медобладнання й матеріали, та засоби захисту для лікарів. Влада наголошує – сьогодні важливо об’єднувати зусилля и координувати, на що будуть витрачені кошти.

Вже майже два мільйони гривень виділили компанії Дніпра та області на покриття потреб нашого регіону. Інтерпайп, у свою чергу, профінансує щонайменше 35 мільйонів гривень з усієї суми. Підтримку надають компанії різної величини. Наразі лікарям допомогли компанії “Енерготехмаш”, “Укртехнобуд”, “Віп Грант”, “Поліпласт”. 436 тисяч гривень компанії спрямували до фонду. На ці гроші збираються придбати бактерицидні опромінювачі, безконтактні термометри, катетери, костюми біозахисту, ізоляційні халати, респіратори та інше.

Також компанії можуть самостійно придбати необхідні матеріали та обладнання, попередньо погодивши позиції із координатором. Так, на півтора мільйона гривень обладнання закупить металургійна компанія CENTRAVIS.

Кошти, які виділяють компанії для обласного штабу з протидії коронавірусу, зможуть покрити левову частину витрат. Звіти про використання коштів ви можете побачити на сайті zadnipro.dp.ua та у фейсбуці. Реквізити фонду зараз на вашому екрані.

Благодійний фонд «Відродження регіону»:
АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»
МФО 305749
01033, Україна, м. Київ, вул.Жилянська, д. 32
ІПН 336686004022 св-во № 40377401
UA473057490000002600030437201

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com