Відповідальний бізнес не залишається осторонь

15

Українська промислова компанія Інтерпайп передала партію засобів індивідуального захисту опорним лікарням Дніпропетровщини, які нині борються з коронавірусом. А також для бригад швидкої Обласного центру екстреної медичної допомоги.

Першими засоби індивідуального захисту отримали працівники двадцять першої лікарні Дніпра. Саме тут зараз перебуває найбільша кількість заражених коронавірусом з регіону, а також люди, у яких підозрюють хворобу. Також захисні засоби направили до центральної міської лікарні Новомосковська та Першої міської лікарні Нікополя. Ці заклади від учора також входять до списку опорних у Дніпропетровській області.

Окрему партію засобів індивідуального захисту компанія Інтерпайп доправила в Обласний центр екстреної медичної допомоги. Саме лікарі бригад швидкої першими контактують з потенційно хворими на коронавірус. Тож вони мають бути забезпечені всім необхідним, аби виконувати свої обов’язки й мінімізувати ризики для власного здоров’я. Засоби захисту розподілять між бригадами швидкої допомоги Дніпра, Нікополя і Новомосковська.

Крім засобів індивідуального захисту до центральних лікарень Новомосковська і Нікополя надіслали і 5 електровідсмоктувачів.

В Інтерпайп наголошують  це лише перша поставка необхідного. Наразі промисловці чекають на поставку респіраторів та ізоляційних костюмів для медиків із Китаю. Їх передадуть лікарням одразу після отримання.

.