Теплиця та фруктові сади прямо у тролейбусному депо! Для чого люди облаштували на роботі огород?
Огірки, помідори, баклажани, а ще сад з черешнями та яблуками. Все це росте не на власній дачі, а в одному з тролейбусних депо Дніпра. За теплицею доглядають звичайні працівники. Який врожай цьогоріч та куди йдуть продукти власного виробництва?
https://www.youtube.com/watch?v=C5q1gLUrA4M
