Заробити на навчання власним розумом можливо

15 тисяч гривень отримує переможець соціального проєкту студентських робіт від “Scholarship в Україні”. У Дніпрі захід проходе вже третій рік. В ньому бере участь активна та талановита молодь з різних куточків нашої держави.

Дізнатись теми, які потрібно розкрити для участі у проєкті, підготувати презентацію, пройти відбір і стати фіналістом. Такий вигляд має шлях до отримання п’ятнадцяти тисяч гривень на освіту.

Вже третій рік у Дніпрі впроваджують програму фінансової допомоги талановитій молоді “Scholarship в Україні”. Андрій Скольcький вивчає право в Острозькій Академії та зацікавився темою надання кредитів, подав заявку у “Scholarship в Україні” і став переможцем у цьому напрямку.

Студентка Яна Федоряка з Києва викладає дітям фінансову грамоту, на отримані кошти планує записатись на освітній курс.

Дар’я Загребельна спочатку мала сумніви щодо участі у конкурсі, адже заявлені теми не відповідали її спеціальності. Але потім зацікавилась темою страхування і підготувала власне дослідження.

До складу незалежного журі увійшли фахівці, що практикують. Учасники проєкту мали можливість отримати додаткові знання у неформальному спілкуванні із досвідченими спеціалістами.

Грантодавцями для проєкту “Scholarship в Україні” виступають підприємства малого та середнього бізнесу.

Переможці проєкту отримали нагороди та набули досвіду. І одразу розпочалась реєстрація на наступний конкурс “Scholarship в Україні”.

Організатори проєкту “Scholarship в Україні” запевняють, щоб заробити гроші власним розумом, треба повірити в свої сили!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com