Реконструкція вулиці Короленка добігає кінця

Усі підземні роботи, як-то заміна інженерних мереж, виконані на 100%. Залишилося впорядкувати оздоблення  покласти плитку та зробити освітлення. Усе покриття, обіцяють чиновники, буде в один рівень. Тож люди з інвалідністю зможуть пересуватися вільно.

На вулиці Короленка робота кипить на повну. Тут вже на 70% виконали бетонування. На черзі  укладання гранітної плитки. Крім того, на цій ділянці вже встановили ліхтарні стовпи. Вони покриті спеціальною захисною речовиною. Закрите питання і по інженерних мережах. Їх повністю замінили, аби років із 40 про них і не згадувати. Обіцяють на вулиці Короленка привести до ладу і усі навколишні будівлі.

На Короленка вже висадили зо два десятки платанів. За 10 днів обіцяють решту. Загалом тут буде три сотні дерев та кущів. Які саме  вирішувала спеціальна комісія фахівців.

Реконструкція Короленка обійдеться місту у 100 мільйонів гривень. Усі роботи мають завершити до 1 травня.

Далі у планах зробити пішохідною вулицю Володимира Мономаха  від проспекту Яворницького до вулиці Глінки. Скоріш за все закриють для транспорту і частину вулиці Столярова від проспекту Яворницького і до вул. Ярослава Мудрого.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com